Powtarzalna jakość druku

Efektywne, precyzyjne, w pełni zautomatyzowane mycie wałków aniloksowych. Proste w obsłudze, praktyczne i skuteczne urządzenie.

Flexo

Myjki do aniloksów

Ultradźwiękowe myjki QUICKER U do walców rastrowych gwarancją efektywnego i głębokiego czyszczenia kałamarzy. Projektowane indywidualnie do dowolnych rozmiarów wałków rastrowych  i na dowolną liczbę komór mycia. Krótki i łagodny proces czyszczenia pozostawia wałki doskonale czyste i gotowe do użycia w ciągu 25 minut, nie powodując żadnych uszkodzeń i zużycia.

Poznaj 5 metod czyszczenia aniloksów

Myjki do aniloksów działają skutecznie z wszystkimi typami farb. Zużycie wody jest bardzo niskie. Urządzenie z wbudowanym układem obiegu środka czyszczącego pozwala na ponowne użycie płynu.

Myjnie do aniloksów i sleevów mają zakres częstotliwości 50 i 100 kHz. Generator elektroniczny wytwarza drgania elektryczne, które w przetworniku piezoelektrycznym zamieniane są na ultradźwięki. Ultradźwięki są to fale dźwiękowe o częstotliwości powyżej 20 kHz, niesłyszalne dla ludzkiego ucha (podczas pracy myjki ultradźwiękowej słychać różne dźwięki harmoniczne). Powodują one w cieczy wiatr akustyczny, ciśnienie promieniowania oraz kawitację.

Na czym polega proces kawitacji?

W ofercie mamy również urządzenia do mycia płyt fotopolimerowych po druku oraz środki chemiczne do mycia matryc. Jesteśmy także dystrybutorem płyt fleksograficznych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze, wdrożeniu i utrzymaniu technologii w drukarniach opakowań i etykiet.

W ofercie

Chemia

Logistyka

Instalacja maszyny

Serwis

Gwarancja

Szkolenie z obsługi

Wyślij zapytanie

*Pola obowiązkowe

Wsparcie 360o

Serwis maszyn

Więcej

Szkolenia

Szkolenia to bardzo ważny element rozwoju kompetencji zespołu. Doświadczony,...

Więcej

Doradztwo

Sukcesy naszych Klientów oparte są na umiejętnym wykorzystaniu potencjału...

Więcej

Z centrum wiedzy

Etykiety od Novacode

Etykiety od Novacode

Spółka Novacode powstała w 2014 roku na skutek reorganizacji działającej od 2004 roku drukarni fleksograficznej. Firma...

Więcej

Kiedy czas, koszty i jakość mają znaczenie!

Kiedy czas, koszty i jakość mają znaczenie!

Urządzenie do mycia polimerów po druku QUICKER C66 - ostatnia nasza instalacja miała miejsce w Serbii.  Firma SPEKTAR...

Więcej