Powtarzalna jakość druku

Efektywne, precyzyjne, w pełni zautomatyzowane mycie aniloksów. Proste w obsłudze, praktyczne urządzenia do mycia wałów rastrowych.

Flexo

Myjki do aniloksów

Ultradźwiękowe myjki QUICKER U do walców rastrowych gwarancją efektywnego i głębokiego czyszczenia kałamarzy. Projektowane indywidualnie do dowolnych rozmiarów aniloksów i na dowolną liczbę komór. Krótki i łagodny proces czyszczenia pozostawia wałki doskonale czyste i gotowe do użycia w ciągu 25 minut, nie powodując żadnych uszkodzeń i zużycia.

Poznaj 5 metod czyszczenia aniloksów

Myjki do aniloksów działają skutecznie z wszystkimi typami farb. Zużycie wody jest bardzo niskie. Urządzenie z wbudowanym układem obiegu środka czyszczącego pozwala na ponowne użycie płynu.

Myjnie do aniloksów i sleevów mają zakres częstotliwości 80 i 130 kHz. Generator elektroniczny wytwarza drgania elektryczne, które w przetworniku piezoelektrycznym zamieniane są na ultradźwięki. Ultradźwięki są to fale dźwiękowe o częstotliwości powyżej 20 kHz, niesłyszalne dla ludzkiego ucha (podczas pracy myjki ultradźwiękowej słychać różne dźwięki harmoniczne). Powodują one w cieczy wiatr akustyczny, ciśnienie promieniowania oraz kawitację.

Na czym polega proces kawitacji

W ofercie mamy również urządzenia do mycia płyt fotopolimerowych po druku oraz środki chemiczne do mycia matryc. Jesteśmy także dystrybutorem płyt fleksograficznych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze, wdrożeniu i utrzymaniu technologii w drukarniach opakowań i etykiet.

W ofercie

Pakowanie

Transport

Instalacja

Serwis

Gwarancja

Szkolenie z obsługi

Wyślij zapytanie

*Pola obowiązkowe

Wsparcie 360o

Serwis maszyn

Więcej

Szkolenia

Szkolenia to bardzo ważny element rozwoju kompetencji zespołu. Doświadczony,...

Więcej

Doradztwo

Sukcesy naszych Klientów oparte są na umiejętnym wykorzystaniu potencjału...

Więcej

Z centrum wiedzy

Instalacja procesora do płyt fleksograficznych

Instalacja procesora do płyt fleksograficznych

Instalacja procesora Quicker S70 FL do produkcji wodno-wymywalnych matryc fleksograficznych 500x700 mm. Urządzenie typu all...

Więcej

Instalacja lasera CtP Amsky Aura 600E

Instalacja lasera CtP Amsky Aura 600E

Dokładnie 21 stycznia 2021 roku nasz włoski dream teem zakończył instalację lasera CTP firmy Amsky dla naszego klienta...

Więcej