WYSOKA PRECYZJA POMIARÓW

Mikroskop poligraficzny Troika to oszczędności, wyższa jakość i powtarzalność druku w Twojej drukarni. Jedno urządzenie, wiele zastosowań.

Mikroskop poligraficzny Troika

Mikroskop poligraficzny AniCAM HD™ z PIXELOC™ to najnowsze urządzenie do  dokładnych pomiarów aniloksów, płyt polimerowych i rotograwiury w technologii 3D. W nowym AniCAM HD™ unowocześniono technologię skanowania w celu poprawy komfortu pracy użytkownika. Większa prędkość skanowania, automatyzacja funkcji zależnych od użytkownika i zwiększenie interoperacyjności pozwala AniCAM HD™ sprostać rosnącym wymaganiom łatwości oraz dokładności pomiarów.

Korzyści stosowania mikroskopu inspekcyjnego AniCAM HD™ z PIXELOC™

 • zmniejszenie odpadów farb o 55%
 • zmniejszenie odpadów wyrobów gotowych o 15%
 • zwiększenie wydajności o 5%

Wszystkie korzyści wspierają osiągniecie celu jakim jest zrównoważony rozwoju.

Mikroskopy brytyjskiej firmy Troika produkowane dla branży poligraficznej umożliwiają wykonywanie precyzyjnych pomiarów:

 • form drukowych:
  • fleksograficznych i typograficznych / suchy offset;
  • sleevów;
  • elastomerów.
 • stanu zużycia aniloksów;
 • jakości dostarczanych przez producenta aniloksów;
 • przedruków;
 • płyt CtP z maską i negatywów CtF;
 • walców rotogravure’owych.

Do każdego z mikroskopów poligraficznych Troika można zainstalować oprogramowanie spełniające wymagania adekwatne do zastosowania, tj. oprogramowanie Flexoplate QC do pomiaru płyt i przedruków, oprogramowanie Anilox QC and Anilox Management Systems do kontroli stanu zużycia aniloksów w 3D, oprogramowanie Gravure QC and Cylinder Management System do kontroli stanu zużycia cylindrów rotogravure’owych w 3D, oprogramowanie do weryfikacji przyrostu punktów począwszy od negatywu lub płyty CtP z maską poprzez gotową wyprocesowaną płytę polimerową, kończąc na przedrukach.

Troika Technical Innovation Award_2016_Print Systems

Każda z aplikacji posiada indywidualne funkcje, co czyni z urządzeń kontrolno-pomiarowych Troika wszechstronne narzędzie do pełnej kontroli i analizy procesu przygotowania do druku dla każdej z dostępnych form druku. Mikroskopy poligraficzne Troika zapewniają pełną kontrolę nad wykonywanymi przedrukami oraz weryfikację większości pozostałych procesów towarzyszących drukowi.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze, wdrożeniu i utrzymaniu technologii w drukarniach opakowań i etykiet.

Wsparcie 360o

Audyt technologiczny

Audyt technologiczny jest bezpłatną usługą świadczoną przez naszych...

Więcej

Szkolenia

Szkolenia to bardzo ważny element rozwoju kompetencji zespołu. Doświadczony,...

Więcej

Dedykowany doradca

Wsparcie techniczne Print Systems to kompleksowe podejście do proaktywnego,...

Więcej

Z centrum wiedzy

Etykiety od Novacode

Etykiety od Novacode

Spółka Novacode powstała w 2014 roku na skutek reorganizacji działającej od 2004 roku drukarni fleksograficznej. Firma...

Więcej

Kiedy czas, koszty i jakość mają znaczenie!

Kiedy czas, koszty i jakość mają znaczenie!

Urządzenie do mycia polimerów po druku QUICKER C66 - ostatnia nasza instalacja miała miejsce w Serbii.  Firma SPEKTAR...

Więcej