DOKŁADNIE, SZYBKO i SKUTECZNIE

Dłuższa żywotność wałków rastrowych. Utrzymana i powtarzalna jakość druku. Niższe koszty dzięki wydajności płynów QUICKER.

Flexo

Specjalistyczna chemia QUICKER - katalog

Pobierz

Środki czyszczące do aniloksów

Środki czyszczące do aniloksów marki QUICKER to linia specjalistycznych detergentów produkowanych na podstawie opracowanej w naszym laboratoriom formuły, która zapewnia doskonałe efekty mycia wałków rastrowych już przy pierwszym użyciu.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką skutecznością, ponieważ są precyzyjnie dobierane do specyfikacji farb i metod mycia, które stosujesz. Przez dedykowany audyt chemiczny i testy dokładnie oceniamy Twoje potrzeby i oferujemy rozwiązania szyte na miarę.

Środki są bezpieczne dla środowiska oraz dla elementów maszyn, w których są stosowane. Przeznaczone zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego. Mogą być stosowane w myjkach QUICKER oraz w innych urządzeniach. Skutecznie usuwają farby rozpuszczalnikowe, wodne oraz farby UV.

Biodegradowalne środki QUICKER są zgodne z branżowymi normami. Posiadają pełną, wymaganą prawem dokumentację, zapewniając bezpieczne warunki pracy w drukarni i troskę o środowisko.

QUICK Care – zapewniamy wielopoziomowy system wsparcia od audytu chemicznego, testów, po wdrożenie i szkolenie pracowników, optymalizację procesu mycia, poprawne ustawienia maszyn oraz dozowanie środków. Pomagamy w utrzymaniu wysokiej i powtarzalnej jakości druku

W naszej ofercie są również urządzenia do mycia matryc drukarskich oraz mycia części maszyn drukarskich. Jesteśmy dystrybutorem płyt fleksograficznych i typograficznych Toyobo.

QUICKER Anilox NEUTRAL

Płyn do mycia wałków rastrowych, do stosowania w myjkach ultradźwiękowych. Stosowany w procesie mycia ręcznego i maszynowego.

Dostępny w zbiornikach: 20L.

Więcej informacji>

QUICKER Anilox ULTRA

Płyn do mycia aniloksów, do stosowania w myjkach ultradźwiękowych. MOŻE REAGOWAĆ Z METALAMI LEKKIMI.
Stosowany w procesie mycia maszynowego.

Dostępny w zbiornikach: 20L.

Więcej informacji>

QUICKER Anilox Gel

Środek do czyszczenia ceramicznych wałków rastrowych. MOŻE REAGOWAĆ Z METALAMI LEKKIMI.
Stosowany w procesie mycia ręcznego.

Dostępny w zbiornikach: 1L.

QUICKER Anilox APC

Środek do czyszczenia ceramicznych wałków rastrowych. MOŻE REAGOWAĆ Z METALAMI LEKKIMI.
Stosowany w procesie mycia ręcznego.

Dostępny w zbiornikach: 1L.

Specjalistyczna chemia QUICKER doskonale sprawdza się we wszystkich oferowanych przez nas urządzeniach do mycia aniloksów.

Sprawdź ofertę myjek do aniloksów i sleevów>

Wyślij zapytanie

*Pola obowiązkowe

Z centrum wiedzy

Etykiety od Novacode

Etykiety od Novacode

Spółka Novacode powstała w 2014 roku na skutek reorganizacji działającej od 2004 roku drukarni fleksograficznej. Firma...

Więcej

Kiedy czas, koszty i jakość mają znaczenie!

Kiedy czas, koszty i jakość mają znaczenie!

Urządzenie do mycia polimerów po druku QUICKER C66 - ostatnia nasza instalacja miała miejsce w Serbii.  Firma SPEKTAR...

Więcej