Czystość dzięki automatyzacji

Urządzenia do mycia płyt to prosty sposób na poprawienie produktywności, jakości druku oraz wydłużenie żywotności płyt polimerowych.

Myjki do płyt po druku

Myjki do płyt po druku marki QUICKER to skuteczny, zautomatyzowany system mycia, który pomaga zmniejszyć czas postojów i ograniczyć wpływ produkcji na środowisko. Usprawnia proces mycia oraz zapewnia wysoką i powtarzalną jakość druku.

Automatyzacja procesu:

  • jest odpowiedzią na rosnące potrzeby drukarni,
  • doskonale zastępuje ręczny proces mycia,
  • skraca czas mycia do max. kilkunastu minut pełnego cyklu,
  • oszczędność – 30% mniej wody, 40% mniej środków chemicznych.

Automatyczny mycie płyty fleksograficznych i typograficznych jest bardzo delikatne. Umyta płyta jest w 100% czysta, sucha i gotowa do ponownego użycia płyty. Zastosowanie w pełni zautomatyzowanego urządzenia do mycia płyt polimerowych wydłuża żywotność matryc oraz skutecznie zapobiega uszkodzeniom dzięki zastosowaniu pasa transportowego, który zapobiega wciąganiu płyty pod maszynę. Urządzenia są łatwe w użyciu/ szybka instalacja, szkolenie z obsługi, w 100% bezpieczne/ Myjki QUICKER C do płyt po druku są specjalnie zaprojektowane do efektywnego czyszczenia płyt z wszystkich typów farb.

W ofercie mamy również urządzenia do czyszczenia aniloksów i tulei drukowych oraz środki chemiczne do mycia matryc. Jesteśmy także dystrybutorem płyt fleksograficznych.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze, wdrożeniu i utrzymaniu technologii w drukarniach opakowań i etykiet.

Wsparcie 360o

Serwis maszyn

Więcej

Szkolenia

Szkolenia to bardzo ważny element rozwoju kompetencji zespołu. Doświadczony,...

Więcej

Doradztwo

Sukcesy naszych Klientów oparte są na umiejętnym wykorzystaniu potencjału...

Więcej

Z centrum wiedzy

Etykiety od Novacode

Etykiety od Novacode

Spółka Novacode powstała w 2014 roku na skutek reorganizacji działającej od 2004 roku drukarni fleksograficznej. Firma...

Więcej

Kiedy czas, koszty i jakość mają znaczenie!

Kiedy czas, koszty i jakość mają znaczenie!

Urządzenie do mycia polimerów po druku QUICKER C66 - ostatnia nasza instalacja miała miejsce w Serbii.  Firma SPEKTAR...

Więcej