Unikalna  wiedza i doświadczenie.

Doradzamy jak wzmocnić  potencjał produkcyjny, udoskonalić jakość druku i zapewnić przewagę konkurencyjną na lata.

Doradztwo

Sukcesy naszych Klientów oparte są na umiejętnym wykorzystaniu potencjału technologicznego do zaspokajania złożonych potrzeb biznesowych branży druku opakowań. Jak to osiągnąć? Doradzamy poprzez dogłębną analizę/diagnozę aktualnej sytuacji, specyfikację wymagań i oczekiwań, weryfikację możliwości integracji istniejących rozwiązań oraz projektowanie nowych, dedykowanych, opartych o najnowsze technologie stosowane w procesie druku opakowań.

Celem doradztwa jest:

  • Spełnienie wymagań biznesowych stawianych przez Klienta,
  • Optymalne wykorzystanie istniejących w drukarni rozwiązań,
  • Zaprojektowanie i wdrożenie innowacji technologicznych i procesowych przekładających się na wzrost jakości produkcji, efektywność, oszczędności oraz zmniejszenie wpływu na środowisko,
  • Ewaluacja rozwiązań.

Wieloletnie doświadczenie, bogata wiedza specjalistyczna w zakresie flekso i typo druku oraz unikalne umiejętności naszych ekspertów, umożliwiają wypracowywanie optymalnych i efektywnych rozwiązań, co przyczynia się do sukcesów biznesowych naszych klientów i zapewnia przewagę konkurencyjną w długiej perspektywie czasowej.

Od 15 lat aktywnie działamy na rynku europejskim, wnikliwie wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych klientów, analizujemy setki przypadków, aby wypracowywać najskuteczniejsze rozwiązania. Korzystamy z bogatego knowhow światowych liderów branży – naszych partnerów biznesowych – firm TOYOBO, TROIKA, BAT GRAPHICS, SCAPA, BIESSSE czy AMSKY.

Wyślij zapytanie

*Pola obowiązkowe