Prezentacja rewolucyjnej naświetlarki QUICKER UV Led podczas IV KONGRESU ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

Podnieś jakość Twoich etykiet do nieosiągalnego dotychczas poziomu.

Poznaj naświetlarkę QUICKER UV LED !

Dobrze wiemy, że głównym wyzwaniem wielu drukarni fleksograficznych jest uzyskiwanie coraz niższych przejść tonalnych i stosowanie hybryd rastrowych. Kluczowym celem naszych kilkuletnich prac nad nowym urządzeniem do naświetlania fotopolimerów była pomoc Klientom w jak najlepszym zgraniu oprogramowania graficznego, ablacji na laserze i procesu naświetlania oraz produkcji matryc.

Opracowana przez nas technologia UV Led likwiduje ograniczenia wynikające z wykorzystywania naświetlarek, które używają tradycyjnych świetlówek. Ich niestabilność generuje wiele problemów i nie daje możliwości uzyskania niskich wartości rastrów.

Urządzenie jest już w powodzeniem wykorzystywane przez naszych Klientów. Poznaj kluczowe korzyści, za które cenią naświetlarkę QUICKER UV Led:

  • brak efektu krawędziowania
  • możliwość uzyskania stabilnego zejścia tonalnego 0,5% przy 175 lpi
  • możliwość uzyskania drobnych i ostrych elementów do cold-stampingu
  • możliwość stosowania zaawansowanych rastrów hybrydowych
  • atrakcyjna cena względem konkurencyjnych rozwiązań
  • wyeliminowanie świetlówek.

Na stoisku w foyer wystawienniczym pokażemy na żywo urządzenie oraz zaawansowany przedruk, który pokaże wszystkie powyższe zalety wykorzystania technologii UV Led. Dla zainteresowanych możemy również przygotować matryce testowe na bazie Państwa pliku z uwzględnieniem konkretnych oczekiwań.