100% KONTROLI PREPRESSU

Naświetlarka laserowa CtP Amsky to doskonała relacja jakości do ceny. Chcesz obniżyć koszty przygotowalni nawet o 50%? Zainwestuj we własną przygotowalnię CtP!

Jak wybrać dostawcę naświetlarki CtP?

Pobierz

Naświetlarka laserowa CtP

W pełni zautomatyzowana, łatwa w obsłudze, super nowoczesna naświetlarka laserowa CtP Amsky Aura wykorzystuje dynamiczny autofocus oraz równoważnik obciążenia, aby zapewnić najwyższą jakość i stabilność produkcji płyt fleksograficznych i typograficznych.

Nowo zaprojektowany system próżniowy do bębna zewnętrznego utrzymuje płytę fleksograficzną lub typograficzną na jego powierzchni, bez konieczności nakładania taśmy mocującej na obszar poza płytą.

W komplecie z naświetlarką laserową CtP klient otrzymuje również oprogramowanie do aranżacji plików na płycie, do importowania zrastrowanych plików 1-bit TIFF z jakiegokolwiek RIP’a oraz ułożenia prac na płycie i zdefiniowania kluczowych parametrów.

Ważne: niskie koszty wymiany lasera!

Funkcjonalności systemu computer to plate:

  • predefiniowanie płyt;
  • układanie, impozycja plików 1bit TIFF;
  • przechowywanie informacji o każdej realizowanej pracy;
  • przesyłanie prac do AURA;
  • zarządzanie kolejką prac;
  • status postępu każdej z prac;
  • funkcje archiwizacji.

Naświetlarki CtP Amsky AURA to wiele możliwości zawartych w standardzie i w bardzo konkurencyjnej cenie. Wysoka jakość, wszystkie funkcjonalności systemu CtP oraz doskonałe parametry techniczne spełnią wysokie oczekiwania Twojego biznesu.

Naszym klientom oferujemy również płyty fleksograficzne i typograficzne japońskiego producenta Toyobo oraz urządzenia do obróbki płyt fotopolimerowych.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze, wdrożeniu i utrzymaniu technologii dla przygotowalni CtP.

Wsparcie 360o

Audyt technologiczny

Audyt technologiczny jest bezpłatną usługą świadczoną przez naszych...

Więcej

Serwis maszyn

Więcej

Z centrum wiedzy

Etykiety od Novacode

Etykiety od Novacode

Spółka Novacode powstała w 2014 roku na skutek reorganizacji działającej od 2004 roku drukarni fleksograficznej. Firma...

Więcej

Kiedy czas, koszty i jakość mają znaczenie!

Kiedy czas, koszty i jakość mają znaczenie!

Urządzenie do mycia polimerów po druku QUICKER C66 - ostatnia nasza instalacja miała miejsce w Serbii.  Firma SPEKTAR...

Więcej