DOKŁADNIE, SZYBKO I SKUTECZNIE

Perfekcyjnie czyste elementy maszyn drukarskich.

Flexo

Specjalistyczna chemia - katalog

Pobierz

Środki chemiczne do części maszyn

Środki chemiczne do części maszyn drukarskich marki QUICKER to linia specjalistycznych detergentów produkowanych na podstawie opracowanej przez naszych ekspertów formuły, która zapewnia doskonałe efekty mycia i znacząco wydłuża żywotność mytych elementów.

Środki są bezpieczne dla środowiska oraz dla elementów maszyn, w których są stosowane. Przeznaczone  do mycia maszynowego. Skutecznie usuwają brud i resztki farb stosowanych we fleksografii.

W naszej ofercie są również urządzenia do mycia matryc drukarskich oraz maszyny do mycia aniloksów i tulei drukowych (sleevów). Jesteśmy dystrybutorem płyt fleksograficznych i typograficznych japońskiego producenta Toyobo.

QUICKER Cleaner Master

Środek do mycia i czyszczenia matryc oraz części zabrudzonymi farbami UV i wodnymi. Stosowany w procesie mycia ręcznego i maszynowego.

Dostępny w zbiornikach: 20L

QUICKER Cleaner MEK

Płyn do mycia i czyszczenia matryc oraz części zabrudzonych farbami solwentowymi, w tym PVC oraz MEK. Stosowany w procesie mycia ręcznego i maszynowego.

Dostępny w zbiornikach: 20L

QUICKER Parts Cleaner

Środek przeznaczony do myjek natryskowych. Skutecznie usuwa pozostałości po farbach drukarskich. MOŻE REAGOWAĆ Z METALAMI LEKKIMI.
Stosowany w procesie mycia maszynowego.

Dostępny w zbiornikach: 20L

Specjalistyczna chemia QUICKER doskonale sprawdza się we wszystkich oferowanych przez nas urządzeniach do mycia części maszyn.

Sprawdź ofertę myjek do części maszyn

Wyślij zapytanie

*Pola obowiązkowe

Z centrum wiedzy

Etykiety od Novacode

Etykiety od Novacode

Spółka Novacode powstała w 2014 roku na skutek reorganizacji działającej od 2004 roku drukarni fleksograficznej. Firma...

Więcej

Kiedy czas, koszty i jakość mają znaczenie!

Kiedy czas, koszty i jakość mają znaczenie!

Urządzenie do mycia polimerów po druku QUICKER C66 - ostatnia nasza instalacja miała miejsce w Serbii.  Firma SPEKTAR...

Więcej