Pełna automatyzacja mycia płyt

Kompatybilny z każdą myjką do płyt QUICKER C.

Korzystaj z zalet automatyzacji, optymalizuj proces, lepiej wykorzystaj czas!

Automatyczny podajnik do płyt

Automatyczny podajnik płyt QUICKER AF18 – jedyny na rynku, zastrzeżony patentem, automatycznypodajnik do płyt jest odpowiedzią na oczekiwania drukarni w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych. Urządzenie jest kompatybilne z każdą myjką QUICKER serii C. Specjalne złącze pozwala na podłączenie podajnika do myjki w dowolnym momencie jej użytkowania. Proste sterowanie urządzeń za pomocą jednego potencjometru na podajniku, którym operator dostosowuje prędkość mycia do stopnia zabrudzenia płyt.

automatyczne mycie płyt polimerowychKorzyści ze stosowania podajnika:

  • Pełna automatyzacja procesu – podajnik umożliwia załadunek jednorazowo do 25 matryc w formatach  660×600 mm ; 960×600 mm; 1400×800 mm w zależności od wielkości myjki QUICKER C.
  • Lepsze wykorzystanie zasobów ludzkich – automatyczny podajnik AF18 eliminuje czasochłonne wsuwanie matryc do myjki przez operatora. Nawet przy ustawieniu najszybszej pracy myjki w średniej drukarni, może to trwać nawet kilka godzin dziennie. Automatyzacja pozwala na efektywniejsze wykorzystanie czasu pracy operatora – skraca go nawet o 90%, a zwrot z inwestycji liczony jest w miesiącach, a nie latach.

Jak to działa?

Więcej informacji? Wypełnij formularz

*Pola obowiązkowe