Powtarzalna jakość druku.

Efektywne, precyzyjne, w pełni zautomatyzowane mycie aniloksów. Proste w obsłudze, praktyczne urządzenia do mycia aniloksów i sleevów.

Flexo

Myjki do aniloksów i sleevów

Całkowicie zautomatyzowane ultradźwiękowe myjki Quicker do rolek aniloksowych są indywidualnie projektowane w celu efektywnego i głębokiego czyszczenia. Produkowane do aniloksów w dowolnych formatach i na dowolną ilość walców. Krótki i łagodny proces czyszczenia pozostawia rolki doskonale czyste i gotowe do użycia w ciągu 25 minut, nie powodując żadnego zużycia rolki.

Poznaj 5 metod czyszczenia aniloksów

Myjki do aniloksów i seevów działają skutecznie z wszystkimi typami farb. Zużycie wody jest bardzo niskie. Urządzenie z wbudowanym układem obiegu środka czyszczącego pozwala na ponowne użycie płynu.

Myjnie do aniloksów i sleevów mają zakres częstotliwości 50 i 100 kHz. Możliwe jest sterowanie temperaturą cieczy myjącej oraz czasu pracy. Mogą mieć też opcję odgazowywania kąpieli, co zwiększa skuteczność mycia. Generator elektroniczny wytwarza drgania elektryczne, które w przetworniku piezoelektrycznym zamieniane są na ultradźwięki. Ultradźwięki są to fale dźwiękowe o częstotliwości powyżej 20 kHz, niesłyszalne dla ludzkiego ucha (podczas pracy myjki ultradźwiękowej słychać różne dźwięki harmoniczne). Powodują one w cieczy wiatr akustyczny, ciśnienie promieniowania oraz kawitację.

Na czym polega proces kawitacji

Indywidualnie zaprojektowana myjka do aniloksów_Print_Systems

W ofercie mamy również urządzenia do mycia płyt fotopolimerowych po druku oraz środki chemiczne do mycia matryc. Jesteśmy także dystrybutorem płyt fleksograficznych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze, wdrożeniu i utrzymaniu technologii w drukarniach opakowań i etykiet.

Skuteczność mycia ultradzwiękami – obejrzyj video

W ofercie

Pakowanie

Transport

Instalacja

Serwis

Gwarancja

Szkolenie z obsługi

Wyślij zapytanie

*Pola obowiązkowe

Wsparcie 360o

Serwis maszyn

Więcej

Szkolenia

Szkolenia to bardzo ważny element rozwoju kompetencji zespołu. Doświadczony,...

Więcej

Doradztwo

Sukcesy naszych Klientów oparte są na umiejętnym wykorzystaniu potencjału...

Więcej

Z centrum wiedzy

Przygotowalnia wodna CtP – TOMEX poszerza własne możliwości

Przygotowalnia wodna CtP – TOMEX poszerza własne możliwości

Firma TOMEX Tomasz Woźniczko powstała w styczniu 2010 roku. Głównym celem przedsiębiorstwa jest zaspokajanie stale...

Więcej

Włoska drukarnia już myje płyty naszym QUICKER C66

Włoska drukarnia już myje płyty naszym QUICKER C66

Pierwszy QUICKER C66 do mycia płyt po druku, produkcji Print Systems zainstalowany. Naszym klientem jest firma SCRIBA....

Więcej