Instalacja lasera CtP Amsky Aura 600E

naświetlarka ctp, CtP impianti

Dokładnie 21 stycznia 2021 roku nasz włoski dream teem zakończył instalację lasera CTP firmy Amsky dla naszego klienta drukarni Polipres we Włoszech.

Instalacja obejmowała naświetlarkę CtP Amsky Aura 600E, RIP oraz technologię naświetlania w oparciu o płyty fleksograficzne wymywane wodą. Testy i wdrożenie wykonano na płycie wodnej QZ 1,14 firmy Toyobo. Pomyślne testy i potwierdzenie odbioru przez naszego klienta zakończyły kilkudniowy proces.

Brawa dla naszych przedstawicielek na rynku włoskim Klaudii i Natalii! Pasja oraz zaangażowanie z jakim podchodzą do swoich obowiązków owocuje wysokim zadowoleniem naszych klientów i jest inspiracją dla całego naszego zespołu. O tym jak praca może sprawiać ogromną przyjemność jest ich bezpośrednia relacja. Obejrzyjcie poniższe video. Materiał pochodzi z dokumentacji zdjęciowej i filmowej zrealizowanej podczas instalacji, a autorki rozpoznanie na filmie.

Natalia i Klaudia od ponad 6 lat działają na rynku włoskim. Doradzają drukarniom etykiet i opakowań w zakresie technologii wodnej, organizacji własnej przygotowalni CtP, optymalizacji procesów i wszystkich aspektów związanych z fleksodrukiem. Klienci cenią sobie  wysoki profesjonalizm naszych przedstawicielek, które dysponują ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz biegle posługują się językiem włoskim. Od lat mieszkają i pracują we Włoszech.

Drukarni Polipres życzymy samych sukcesów!