Backlighter – stół LED do podświetlania płyt fleksograficznych

Backlighter – stół LED do podświetlania płyt fleksograficznych

backlighter-image-with-anicam-and-p2p

Już w ofercie Print Systems specjalnie opracowany system podświetlania Backlighter korzystający z technologii LED oraz przenikliwego światła skolimowanego, nie rozproszonego w celu uzyskania zoptymalizowanego kontrastu podczas analizy powierzchni punktów na płytach flexo. Jest wykorzystywany w analizie dwuwymiarowej w systemach pomiarowych w AniCAM z Flexoplate QC lub Plate-2-Print HD.

backlighter-image-with-anicam-and-p2p

Backlighter to wytrzymałe wysokiej jakości urządzenie emitujące światło do podświetlania punktów na matrycy drukowej. Umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnych i dokładnych pomiarów w ramach kontroli jakości. Wykorzystując ten precyzyjny system podświetlania i bardzo szybką i prostą metodę pomiarową 2-click „system automatycznego rozpoznawania punktu” stosowana w P2P HD lub aplikacji FlexoPlate QC na AniCAM, przeanalizuje wszystkie punkty w polu widzenia, uzyskując praktycznie natychmiastowo wartości procentowe, średnicę punktów i liniatury, włącznie ze mikrostrukturami na punktach, które stosowane są na niektórych płytach cyfrowych.

Backlighter posiada okrągły pierścień pozycjonujący, aby zapewnić prawidłowe umiejscowienie mikroskopu, a cztery zakresy oświetlenia zapewniają, że punkty na płytach polimerowych są prawidłowo zmierzone.
Urządzenie zostało zaprojektowane do pomiaru dużych płyt za pomocą P2P HD lub FlexoPlate QC w AniCAM, lub do zamocowania w jednym miejscu na stole pomiarowym, gdzie można umiejscowić Backlighter’a. Jako źródło zasilania służą wymienne baterie.

backlighter-imageDodaj komentarz

Sprawdź naszą ofertę

Zobacz nasze wsparcie

Ostatnie wpisy

8 przyczyny błędnego pasowania druku fleksograficznego

Jest wiele kluczowych elementów, które decydują o wysokiej, wolnej od w... Więcej


Chemia do druku fleksograficznego – coraz szerszy asortyment

Specjalistyczna chemia do druku fleksograficznego obejmuje 13 skuteczny... Więcej


Myjka ultradźwiękowa do aniloksów