ROLFLEX postawił na wyższą efektywność, niezależność i rozwój – case study

ROLFLEX postawił na wyższą efektywność, niezależność i rozwój – case study

Rolflex_foto

Kompleksowa inwestycja we własną przygotowalnię wodną.

ROLFLEX jest rodzinnym przedsiębiorstwem funkcjonującym na różnych obszarach od 1965 roku. Od 15 lat skoncentrowana jest na współpracy z zakładami farmaceutycznymi i produkującymi suplementy diety. Dostarcza im zadrukowaną folię aluminiową typu „push through”. Wizja twórcy firmy Romualda Mirosławskiego zakładała stabilny rozwój oparty na partnerskich relacjach z klientami i wsłuchiwaniu się w ich potrzeby. Jedną z wypracowanych w ten sposób cech charakterystycznych firmy jest elastyczność, polegająca na błyskawicznym reagowaniu na zamówienia.

Pobierz case study

„Klienci zawsze mogli liczyć na nas w przypadku szybkich dostaw. Prowadziliśmy wiele analiz procesu produkcji, z których wynikało, że solwentowa technologia wymywania form jest słabym ogniwem w łańcuchu, szczególnie w zderzeniu z możliwościami jakie oferuje technologia wodna. Zaproszenie firmy Print Systems do współpracy było naturalną próbą poszukiwania lepszych rozwiązań. Ich zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania. Przez wiele miesięcy przy udziale ekspertów Print Systems prowadziliśmy różne testy i analizy, aby wyeliminować wszelkie wątpliwości związane z wdrożeniem nowej technologii. ROLFLEX realizuje swoją działalność zgodnie ze zintegrowanym systemem zarządzania opartym o normy ISO „Jakość – Środowisko – Bezpieczeństwo Żywności”. Zatem dodatkowym argumentem jest sozologiczny aspekt nowej technologii.” – powiedział Tomasz Pastuszka, Dyrektor zakładu.

Rolflex_foto

O tym jak, krok po kroku, ROLFLEX przeprowadził inwestycję we własną  przygotowalnię wodną płyt fotopolimerowych przeczytaj w naszym case study.

Pobierz case studyDodaj komentarz

Kompletny dostawca

Wsparcie 360o

Nadchodzące wydarzenie

Jak ograniczyć koszty sięgając do sedna problemów związanych z jakością druku?

„Jak ograniczyć koszty sięgając do sedna problemów związanych z... Więcej


Przełom w technologii flekso - nowa generacja płyt fleksograficznych QZ-Flat Top Dot od TOYOBO

Zapraszamy na bezpłatny webinar: "Przełom w technologii flekso - nowa... Więcej


Jak zaoszczędzić 40 000 EURO rocznie kontrolując pojemność aniloksów - webinar

Kontrola aniloksów wpływa na zwiększenia produktywności, obniżenie... Więcej


INNOWACYJNY, NISKO-KOSZTOWY MODEL WŁASNEJ PRZYGOTOWALNI

Zapraszamy na bezpłatny webinar dla profesjonalistów flexo: Podczas... Więcej