Pianki BiesSse do montażu płyt fleksograficznych już dostępne w Polsce

pianki do montaży płyt

Print Systems, wiodący dostawca technologii fleksograficznej, został oficjalnym dystrybutorem pianek do montażu płyt fotopolimerowych włoskiego producenta BiesSse. Grupa BiesSse działa na globalnym rynku od 40 lat i jest uznanym producentem samoprzylepnych taśm piankowych dla branży fleksograficznej. Znakiem rozpoznawczym firmy jest stosowanie innowacyjnych i zastrzeżonych technologii, najwyższej jakości surowców oraz stałe inwestycje w badania i rozwoju.

Szeroki asortyment pianek montażowych BiesSse zaspokaja w pełni potrzeby drukarni wąsko i szeroko wstęgowych opakowań giętkich. Zróżnicowanie parametrów kompresji pozwala na ich doskonałe dopasowanie w zależności od rodzaju wykonywanych prac.

Pianki zapewniają bardzo dobre przyleganie płyty fotopolimerowej do cylindra. System kompresji skutecznie zapobiega możliwym odkształceniom płyty podczas drukowania, a unikalna formuła wysokiej odporności umożliwia uzyskanie perfekcyjnych efektów druku nawet przy bardzo dużych prędkościach. Długotrwała, wysoka powtarzalność kompresji jest osiągana również podczas druku wysokonakładowego.

Pianki są odporne na działanie stosowanych we fleksografii rozpuszczalników. Istotną ich zaletą jest wysoka spójność wewnętrzna i podwójne wzmocnienie. To powoduje, że podczas demontażu nie pozostawiają po sobie żadnych resztek kleju na cylindrze. Zastosowanie różnych kolorów pianek ze względu na parametry kompresji pozwala na ich łatwą i szybką identyfikację. Pianka jest przeźroczysta, co ułatwia lokalizację pęcherzyków, a specjalnie zaprojektowana struktura umożliwia ich eliminację.

Wykorzystanie pianek montażowych BiesSse do druku fleksograficznego pozwala osiągać maksymalną prędkość i powtarzalność oraz  bardzo wysokie standardy jakości druku.

W związku z wejściem na polski rynek produktów marki BiesSse, dedykowanych branży fleksograficznej, Print Systems przygotował rewolucyjną promocję cenową, która rozpocznie się pierwszego września i będzie trwała do końca listopada lub do wyczerpania promocyjnego zapasu. Zainteresowani testowaniem produktu już dziś mogą kontaktować się z dostawcą. Więcej na https://www.printsystems.pl/pianki-montazowe