Precyzyjny pomiar punktu rastrowego jest możliwy – prezentacja Plate-II-Print HD

Precyzyjny pomiar punktu rastrowego jest możliwy – prezentacja Plate-II-Print HD

flexo plate control, urządzenie do pomiaru punktu na płycie fleksograficzej

Urządzenie do pomiaru punktu w drukuDążenie do idealnego odwzorowania punktu to codzienność w każdej drukarni etykiet i opakowań, w której liczy się jakość druku.

Brytyjska firma Troika Systems Limited opracowała urządzenie i oprogramowanie Plate-II-Print HD do precyzyjnego pomiaru punktu na negatywach, płytach drukarskich oraz wydrukach. To narzędzie, dzięki któremu menadżerowie produkcji odzyskają kontrolę nad procentowym pokryciem punktu oraz przyrostem punktu na głównych etapach produkcji.

Wspólnie z Troika Systems Limited przygotowaliśmy dla Państwa prezentację możliwości urządzenia.

Plate-II-Print HD to niewielkie przenośne urządzenie z wbudowanym pierścieniem regulacji ostrości, oświetleniem i łączeniem za pomocą kabla USB z komputerem. Urządzenie zostało zaprojektowane do szybkiej, precyzyjnej analizy negatywów, płyt drukarskich oraz wydruków. Wszystko po to, żeby uniknąć codziennych nieporozumień w przygotowalniach i drukarniach, gdzie próba ustalenia źródła problemów w druku jest często bardzo trudna i bardzo subiektywna.

To połączenie poręcznej kamery mikroskopowej z oprogramowaniem stworzonym, żeby przechwytywać, przetwarzać i zarządzać informacjami o procentowym pokryciu punktu rastrowego, przyroście punktu czy ich wpływie na intensywność barw. Za pomocą systemu Plate-II-Print HD od Troika Systems Limited można badać negatywy, matryce drukarskie oraz wydruki.

Print Systems jest dystrybutorem urządzeń pomiarowych dla branży drukarskiej Troika Systems Limited w Polsce. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze, wdrożeniu i utrzymaniu rozwiązania.